W ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjemność uczestniczyć jako Srebrny Sponsor w 14. Konferencji Eurobuild Conferences „Polski Rynek Biurowy – Trendy i Prognozy”. To najstarsza i najbardziej prestiżowa konferencja w Polsce poświęcona rynkowi nieruchomości biurowych. Inwestor Magazynu Bawełny, Adrian Majsterek z firmy A&A Holding, wziął udział w pełnym ciekawych rozmów panelu dyskusyjnym o wyzwaniach, jakie stoją przed rynkiem najmu.
W wymagających czasach dla branży biurowej, przewagę mają te firmy (zarówno Inwestorzy jak i Najemcy), które inwestują w rozwiązania proekologiczne, realizują politykę ESG i spełniają oczekiwania nowej generacji pracowników.
Świeżo otrzymany certyfikat BREEAM Outstanding dla projektu Magazynu Bawełny jako najwyżej oceniony projekt rewitalizacji w Europie Środkowo-Wschodniej, to dowód na to, że nasza inwestycja będzie dostosowana do nowej rzeczywistości na rynku – maksymalnie ekologicznych biur skrojonych na miarę, ze świetną dostępnością komunikacyjną także bezemisyjnych form transportu oraz dostępem do atrakcyjnej oferty usług, rozrywki i kultury.