Dziś podczas EXPO REAL na stoisku Miasta Łodzi, Adrian Majsterek i Artur Majsterek, inwestorzy Magazyn Bawełny z firmy A&A Holding oraz ekspertka ds. ESG z firmy Colliers Poland, Edyta Chromiec, wspólnie zaprezentowali wyniki raportu ESG Due Diligence projektowanej kompleksowej przebudowy i rewitalizacji inwestycji Magazyn Bawełny w Łodzi.
Dla inwestycji przeanalizowano 136 kluczowych wskaźników efektywności w różnych obszarach tematycznych. Wyniki pokazują, że w każdym obszarów E, S i G inwestycja wykazuje od 80 do 100% szans na realizację. Świetne wyniki niezależnego badania potwierdzają profesjonalizm i odpowiedzialne przygotowanie inwestycji przez A&A Holding.
Czym jest raport podsumowujący proces ESG Due Diligence Magazynu Bawełny?
To publiczne ujawnienie kluczowych szans i ryzyk danej Inwestycji w kwestiach ️środowiskowych, ️wpływu społecznego oraz ️ładu korporacyjnego. Ewaluację inwestycji dokonano w oparciu o metodologię Colliers, korzystając z międzynarodowych standardów i benchmarków zrównoważonego budownictwa oraz schematów raportowania ESG w sektorze nieruchomości. Podstawową cechą badania Due Diligence jest bezstronna, ekspercka ocena faktycznego stanu przedmiotu Inwestycji pod kątem odpowiednich kluczowych wskaźników efektywności.
Pobierz raport -> https://bit.ly/45ePzNB i dowiedz się więcej.
W tym roku A&A Holding jest jednym z Ambasadorów stoiska Miasta Łodzi na targach Expo Real. Gratulujemy Invest in Lodz – Central Poland efektownego stoiska!